سر گذشت کيسام

در صورت عدم آشنايي با جريان انيشتين ها به مقدمه ي متاخر در آخر پست توجه کنيد!

سر گذشت  کيسام  ( انيشتين شماره ۷ ) :

متن SL به صورت مختصر و به شدت فيلتر شده :

 کيسام  اسمي است که بر انيشتين شماره ۷ در ايتاليا گذاشته اند .  کيسام  قرار است که در يکي از دانشگاه هاي بزرگ ايتاليا زندگي کند .  او تک پسر خانواده اي است که به صورت سرايه دار در قسمتي از دانشگاه زندگي خواهند کرد . او همانند کودکان معمولي خواهد بود , به مدرسه مي رود , در خيابان بازي مي کند , به استديوم هاي ورزشي ميرود , با ديگران دوست مي شود و ... از سن ۱۴الي ۱۶ سالگي به پدرش در کارها کمک مي کند و چون در محيط دانشگاهي است به طور اتفاقي با چند استاد بزرگ ( که از هم اکنون شناسايي شده اند و آموزشهايشان شروع شده ) دوست مي شود و به واسطه ي آنها از تمام وسايل و امکانات آزمايشگاهي دانشگاه استفاده خواهد کرد .

نقش پدر را Dr . M.  به عهده خواهد گرفت که مي گويند تا اکنون (Jan. 2007-01-7) شش سال است که از زندگي عادي خود دست برداشته و خود را وقف اين پروژه کرده است . همسر Dr . M. که خود تحصيل کرده ي رشته ي روانشناسي است هم مادر  کيسام  خواهد بود . البته اين دو انسان بزرگ پس از تولد  کيسام  با دست کشيدن از گذشته پر بار خود به عنوان دو کارگر ساده دون پايه با درآمد حداقل زندگي خواهند کرد تا  کيسام  از زنندگي زندگي غربي که گريبان گير جوانان غرب زمين و سرزمين هاي مدرن شده , نشود .

طبق قرار دانشمندان ,  کيسام  بايد باهوش تر از انسان هاي معمولي باشد به همين جهت به او خواهند گفت که شخصي که او را بزرگ کرده نامادريش است نه مادر واقعي اش . ولي چون احتمال به وجود آمدن مشکلات رواني در او وجود دارد پدرش را به عنوان پدر واقعي خود خواهد شناخت .

چند نکته :

1.    جريان انيشتين ها را در پست هاي قبلي بخوانيد ( ۱۳ انيشتين شبيه سازي شده از تکه هاي مغز انيشتين بزرگ , تا سال ۲۰۰۸ در بين مردم زندگي خواهند کرد ) .

2.    اين مطالب به هيچ عنوان نميبايست پخش شود . ( اين جا ايران است هر کاري بخوام مي کنم ) و البته چنين نخواهد شد .

3.    از دکتر بهين به عنوان يکي از افرادي که فعاليت در اين پروژه را رد کرده اند بار ديگر دعوت شده که به صورت ماهيانه با دريافت گزارشي از کارکرد مجموعه نظرات احتمالي خود را به پروژه باز خورد کند .

4.    از افرادي که اين مطالب را ميخوانند خواهشمنديم که وجود ما را تکذيب کنند .

مقدمه ي متاخر (چگونگي رسيدن خبر انيشتين ۷ ام ) :

سه شنبه تو شرکت نشسته بودم که منشي دکتر بهين اومد تو اتاقم و گفت " ببخشيد يه بسته رسيده لطفا بيايد تحويل بگيريد " و داشت ميرفت بيرون که خندم گرفت گفتم " لطيف مرده ؟ " , خانم سيدي (منشي فوق الذکر) برگشت و گفت " نه , چطور مگه ؟ " , گفتم " نميدوستم با حفظ سمت نقش پادوي شرکت رو هم به من دادن ! البته اضافه حقوق هم بهم ميدن نه ؟ " , خانم منشي گفت " اين يه SL به کسي به جز شما و دکتر تحويل نميدن !!!!! "

واي بر من نمرديم و يه SL هم به دست ما دادن ! خلاصه رفتم و SL رو گرفتم (حالم اندکي گرفته شد چون ) ديدم فقط دکتر بهين مي تونست بازش کنه . اندکي بيش نمانده بود که از فضولي بميرم که تلفن زنگ زد , خانم سيدي بود گفت دکتر اومدن شرکت و SL رو براشون بردن , من هم به سرعت خودم رو به دکتر رسوندم تا ببينم توي اين بسته نامه سري چيه ( به طور متوسط سالي ۳ تا SL هم به ايران نمياد , که امسال يکيش بسته پيشنهادي کشور هاي 5+1 بود در مورد مسائل هسته اي ) ؟

/ 1 نظر / 15 بازدید
صبا

باسلام وخسته نباشيد . وبلاگ جالبی داريد باآرزوی موفقيتهای شما در تمامی مراحل زندگی