13 انيشتين در 13 آزمايشگاه

مرگ انيشتين و تقسيم مغز وي

   پس از مرگ انيشتين مغز وي به چندين قسمت تقسيم شد و آزمايشگاه هاي معتبر فرستاده شد تا شايد بتوانند از راز نبوغ انيشتين پرده بگشايند . اين حرکت به غير از کشف چند تفاوت کوچک بين مغر مرد ها و زن ها از نظر ميزان پيچ و تاب و تعداد سلول ها خاکستري , دستاورد ديگري نداشت . البته معلوم شد که مغز انيشتين سنگين تر از مغز افراد معمولي بوده و در نتيجه تعداد سلول هاي خاکستري نيز بيشتر بود .

شروع شبيه سازي انيشتين

   پس از کشف خاصيت سلول هاي بنيادي مجامع بزرگ علمي به اين فکر افتادند که مي توان با استفاده از قسمت هاي باقي مانده از مغز انيشتين , اين شخصيت بزرگ علمي قرن بيستم را باز به عالم زندگان باز آورد .

تحقيقات شروع شد و متاسفانه با تلاش هاي بسيار محققين فرانسوي تعدادي سلول که خاصيت بنيادي داشتند توانستند از قسمت هاي باقيمانده مغز انيشتين بدست بياورند . گر چه مقدار سلول هاي بدست امده بسيار کم بود ولي با همان مقدار کم مي توانست صد ها شبيه سازي انجام داد !

   سلول هاي بنيادي بدست آمده را به پانزده کشور اول در علم سلول هاي بنيادي پيشنهاد شد . از آن جا که شبيه سازي انسان تقريبا (بخوانيد تقريبن) در تمام دنيا ممنوع است , اين پيشنهاد در مجامع عمومي و رسانه هاي جمعي منعکس نشد . در دو کشور هيچ آزمايشگاهي حاضر به همکاري نشد ولي در سيزده کشور ديگر تحقيقات در شبيه سازي انيشتين شروع شد !!!

   به نظر وجود 13 انيشتين در قرن بيست و يکم مي تواند باعث جهش علمي در دنيا شود ! ولي باز واي بر ما و واي بر فرزندان شما !!

تربيت انيشتين هاي کوچک در شته هاي جنگي

   نکته جالب توجه اين است که اين 13 انيشتين قرار است در رشته هايي خاص به طور تخصصي مانند اقتصاد ,  نجوم   , هوا و فضا  ,  علوم اجتماعي  ,  علوم پايه , علوم تصليحاتي با تخصص هاي متفاوت مانند استراتژيک هاي جنگي , مديريت اجرايي جنگ هاي نا متقارن , جنگ هاي هوابرد و در همچنين رشته هاي کاملا (بخوانيد کاملن) محض در ارتباط با جاسوسي  , به تحصيل بپر دازند .

مطالب فوق را از زبان يکي از اساتيد بزرگ علوم اجتماعي که در انجام اين پروژه از ايشان کمک خواسته شده بود و ايشان رد کرده بودند شنيدم ! ( که به علل سياسي از ذکر نام دکتر خودداري مي کنم

/ 1 نظر / 20 بازدید
حسین ادیبی سد ه

سلام اولاً ممنون که به من سر زدی دوم اینکه با مطالب به بهانه های ا؛از مهر ماه و ماه مبارک رمضان به روزم . به من سر بزن. سوم اینکه در کامنت خود از ظاهراً احساس خطر نت ورکی بودن بنده شما را نگران کرده بود.اگر درست حدس زده باشم منظور شما از نتورکی همان گلد کوئستی هاست. باید بگویم اگر مطالب بنده که در وبلاگم نوشته شده عین حرفای اوناست به این دلیله که سردمداران این کلاهبرداری بزرگ متأسفانه با تکیه بر راهبردهای رهبری استفان کاوی زمینه را برای خود فراهم ساخته و انسانهای ضعیف النفس را گرد خود جمع کرده تا از این طریق به سودهای کلان دست یابند. بنده قبلاً در مزمت گلد کوئست در اولین پستهای خودم مطلبی را نوشته ام که با خواندن ان مطمئنم نظرت تغییر میکند. در ضمن علت اصلی پرداختن به نوشتن رهنمودهای دکتر کاوی در وبلاگم همین گلد کوئست شد.زیرا ازمن دعوت کردند که به آنها بپیوندم والی من که اساس کار آنها را می دانستم به دوستانم خواندن این کتاب و کاربرد ان در زندگی و حرفه شان را توصیه کردم و بهترین راه برای معرفی این کتاب را همین وبلاگ دانستم. امید است که بتواند برای خوانندگان مؤثر واقع شود. به