انقلاب آکاردئونی!

این صحنه با این شمار بالا چند ماهی است که توی خیابون ولی عصر و دیگر معابر اصلی دیده میشه!

در این بین یک سوال پیش میاد!
پلیس ما چه غلطی داره می کنه! یعنی هیچ مرجع و سازمانی نیست که به این وضع رسیدگی کنه؟!

چرا با این افرادی که با این شدت با سوء استفاده از دختر بچه ها و پسر بچه ها در حال سود جویی از دل رحمی و کوته فکری مردم هستند مقابله نمی کنه؟

چرا توی یک کشور به اصطلاح اسلامی باید چنین چپاول و زور گویی هایی رو شاهد باشیم!

اگر بخواهیم از بعد فرهنگی این مسئله رو بررسی کنیم، بدون شک بر میگردیم سر همون صحبت همیشگی! مردم ما مانند خیلی از موضوعات دیگه، بی فرهنگی خود را در این باب هم اثبات کرده اند (مانند بی فرهنگی در زندگی شهری، بی فرهنگی در رانندگی، بی فرهنگی در کتاب خوانی ...)

ما از افرادی که هر چند غیور و سلهشور، ولی بی فرهنگ نمیتوانیم توقع داشته باشیم که فهم این کلاه برداری و سوء اسفاده از کودکان رو داشته باشند، ولی آیا مسئولین قضایی و پلیس کشور هم توان فهم این موضوع رو ندارند؟

چرا به یک سازمان مافیایی اجازه داده میشه که این طور فعالیت خودش رو ادامه بده و قدرتمند بشه تا جایی که رئیس جمهور کشور هم نتونه در مقابلشون بایسته؟

وقتی پلیس نمی تواند از چند دختر بچه در مقابل سازمان ها گدایی حمایت کند چطور میتواند از 60 میلیون نفر در مقابل سازمان های بزرگی که در تمام دنیا ریشه داره حماین کنه! چطور میخواد با آنها مقابله کنه!؟

/ 3 نظر / 32 بازدید
صيدقزل آلا در مدرسه

سلام مطلب عالی بود بهش لینک دادم دوست جان کاش یکی به صرافت بیفته و از حقوق این کودکان دفاع کنه. البت من شنیده ام توی شوش یه جایی برای حمایت و کارآموزی و درس خواندنى این بچه ها بوده...اگه هنوز هم باشه[نگران]

ناشناس

سلام دکتر عزیز خیلی حساس ونکته بینی .به امید روزی که همه کودکان ایران درآسایش وآرامش زندگی کنند .[گل][گل][منتظر][گل][گل]